AKTUALIZACJA: Kanadyjski podejrzany, który rzekomo zabił Kanadyjczyka/Indianina w Phuket, ginie w katastrofie lotniczej w Kanadzie

Kanada-

  Poszukiwany kanadyjski podejrzany, który rzekomo zabił Kanadyjczyka – Hindusa w Phuket w związku z rzekomą przestępczością zorganizowaną i sporami gangów, zginął w katastrofie lotniczej w Ontario w ostatni weekend, ale po raz pierwszy został zgłoszony prasie we wtorek, 3 maja 2022 r.

Nasze poprzednie historie:

Kanadyjczyk został zastrzelony z około 10 ranami postrzałowymi na jego ciele w willi przy basenie w Phuket 4 lutegoth, 2022.

„Czerwone zawiadomienie” zostało wydane dla dwóch poszukiwanych rzekomych zagranicznych strzelców, którzy są oskarżeni o zabicie obywatela Kanady i Indii w willi w Phuket pod koniec stycznia, poinformowała 12 lutego Royal Thai Police.th, 2022.

Zaktualizowana historia:

wtorek (3 maja)rd) wiele agencji prasowych w Kanadzie poinformowało, że 30 kwietniath, 2022 r. Specjalna Jednostka Egzekwowania Sił Połączonych Kolumbii Brytyjskiej (CFSEU-BC) powiedziała Gene'a Karla Lahrkampa zginął w katastrofie lotniczej w Ontario.

Aby uzyskać więcej informacji, przeczytaj poniższy raport z powiązanej prasy światowej.

Zbieg z BC poszukiwany na śmierć mężczyzny w Tajlandii ginie w katastrofie lotniczej w Ontario

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.