AKTUALIZACJA: Turyści nadal cieszą się plażą Kamala po tym, jak ukraińsko-tajlandzki chłopiec został ranny przez zwierzę morskie, mówi szef dystryktu Kathu

Plaża Kamala, Phuket –

  Szef dystryktu Kathu ponownie odwiedził plażę Kamala w dystrykcie Kathu po tym, jak 8-letni ukraiński chłopiec został ranny przez zwierzę morskie. Widać było, że tajscy i zagraniczni turyści nadal cieszą się plażą i pływają w wodzie.

Na plaży Kamala w dystrykcie Kathu umieszczono znaki ostrzegające przed tym, co urzędnicy nazywają „szkodliwymi i trującymi zwierzętami morskimi”.

AKTUALIZACJA: Znaki umieszczone na plaży Kamala w Phuket ostrzegające przed szkodliwymi zwierzętami morskimi

wtorek (3 maja)rd) Siwat Rawangkun, szef dystryktu Kathu, ponownie udał się na plażę Kamala. Powiedział The Phuket Express: „Mamy łódź patrolującą plażę w poszukiwaniu potencjalnie niebezpiecznych zwierząt. Chcemy zapewnić bezpieczeństwo zarówno na plaży, jak i na morzu.”

„Tajscy i zagraniczni turyści i mieszkańcy nadal cieszą się zabawą na plaży i w wodzie, jak zwykle, pomimo wiadomości o spornym zwierzęciu morskim, które ugryzło młodego chłopca” – powiedział Siwat.

Chłopiec, w międzyczasie wydaje się, że cieszy się nowo odkrytą sławą i opowiada swoją historię, i mówi, że nie boi się po tym incydencie.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu agencji informacyjnych w Tajlandii, a od trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się głównie w lokalnych wiadomościach dotyczących Phuket, Pattaya i Chonburi, z naciskiem na tłumaczenie z języka tajskiego na angielski i pośredniczenie między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów między tymi trzema.