67 pistoletów, 3 bomby, 127,471 9,433 pigułek metamfetaminy i XNUMX gramy metamfetaminy skonfiskowanych w tajlandzkich represjach, w tym w Phuket

Phuket, Górne prowincje południowe –

  Łącznie od 67 kwietnia w siedmiu prowincjach turystycznych skonfiskowano 3 dział, 127,471 bomby, 9,433 25 tabletek metamfetaminy i XNUMX gramy metamfetaminy w kryształach.th do kwietnia 29th, 2022.

Generał porucznik Surachate „Wielki żart” Hakparn powiedział Phuket Express: „Rozprawa miała na celu zapewnienie bezpieczeństwa przed pełnym otwarciem kraju dla turystów po 1 majast w siedmiu prowincjach turystycznych w górnym południowym obszarze, którymi są Krabi, Chumphon, Nakhon Si Thammarat, Phang Nga, Phuket, Ranong i Surat Thani”.

„Zniszczono ponad 400 celów, z których 75 znajduje się w Phuket. W sumie skonfiskowano 67 broni, 3 ręcznie robione bomby, 127,471 9,433 pigułek metamfetaminy i XNUMX gramy krystalicznej metamfetaminy. Większość broni została skonfiskowana w Chumphon, a następnie w Nakhon Si Thammarat” – dodał generał porucznik Surachate.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.