62-letni kierowca poważnie ranny po zderzeniu motocykla z sedanem w Phuket Town

Phuket -

62-letni kierowca płci męskiej doznał poważnych obrażeń po tym, jak w miniony weekend jego motocykl zderzył się z sedanem na skrzyżowaniu w mieście Phuket.

Ratownicy zostali powiadomieni o wypadku późnym tygodniem wczesnym popołudniem na skrzyżowaniu z Chumphon Road, które przecinało Thep Kasattri Road w pobliżu szkoły w Phuket Town.

Pracownik pobliskiego warsztatu samochodowego próbował użyć maszyny hydraulicznej do podniesienia sedana, czekając na ratowników, aby pomóc kierowcy motocyklisty, który utknął pod pojazdem. Hełm nadal zakrywał głowę motocyklisty.

Ratownicy przybyli na miejsce zdarzenia, aby znaleźć kierowcę motocykla płci męskiej, który później został zidentyfikowany jako pan Somphong Rattakai, lat 62, wciąż pod przednim kołem sedana na drodze. W pobliżu znaleźli jego mocno uszkodzony motocykl.

Nagranie z CCTV, które zostało opublikowane wczoraj, pokazuje, że kierowca motocykla, Somphong, przechodził przez jezdnię na skrzyżowaniu. Sedan, który jechał prosto, zderzył się z motocyklem, powodując, że Somphong przejechał i upadł pod pojazd.

Kierowca sedana nie został zidentyfikowany przez organy ścigania i odmówił rozmowy z lokalną prasą.

Policja z Phuket kontynuuje dochodzenie w sprawie dalszych potencjalnych działań prawnych.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.