Ratownik ginie po wypadku motocykla w Thalang

Thalang –

Ratownik został uznany za zmarłego na miejscu zdarzenia po tym, jak jego motocykl wpadł wczoraj na słup energetyczny w dzielnicy Thalang.

Ratownicy zostali powiadomieni o wypadku na drodze Cherng Tay – Baan Don w pobliżu chińskiej świątyni w Pasak, subdystrykt Cherng Talay wczoraj (7 maja).

Przybyli na miejsce zdarzenia, aby znaleźć męskiego kierowcę motocykla, którego później zidentyfikowano jako pana Nantawita Choopaka (nie podano wieku), który był wolontariuszem ratunkowym w Kusoldharm w pobliżu uszkodzonego słupa energetycznego i jego uszkodzonego motocykla na poboczu drogi.

Na miejscu zbrodni znaleziono hełm. Odniósł poważne obrażenia, a później został uznany za zmarłego na miejscu zdarzenia.

Pobliski materiał z CCTV pokazuje, że Nantawit wydaje się tracić kontrolę przy dużej prędkości, co widać z tyłu po lewej stronie zdjęcia poniżej, i wpada na słup zasilający, prowadząc do jego śmierci. Miał na sobie kask ochronny, jednak prędkość była głównym czynnikiem wypadku.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.