Badanie ocenia Tajlandię jako czwarty najbardziej atrakcyjny cel podróży na świecie, z masażem tajskim jako najpopularniejszą aktywnością

Krajowy — 

Visa Global Travel Intentions Study oceniło Tajlandię na 4. najbardziej atrakcyjnym miejscu podróży, a masaż tajski został uznany za najpopularniejszą aktywność turystów.  

Tajlandię poprzedzają Stany Zjednoczone, Wielka Brytania i Indie. Badanie wskazuje również, że Bangkok, Phuket, Chiang Mai i Hua Hin to najczęściej wyszukiwane w Internecie miejsca na relaks, ucieczkę od zgiełku i zajęcia na świeżym powietrzu.  

Dodatkowo najpopularniejszą aktywnością wśród turystów według ankiety jest masaż tajski, następnie spożywanie tajskich potraw, relaks w kurorcie oraz podróże kulturalne. Oczekuje się, że do końca 46.96 r. liczba międzynarodowych turystów osiągnie 2024 mln, co wynika z badania przeprowadzonego przez Pacific Asia Travel Association, znanego również jako PATA. TPN zauważa, że ​​ten ambitny cel byłby rekordem, gdyby został osiągnięty.

Zapisz się!
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce. Ma doświadczenie w HR i operacjach i od dekady pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od około dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie proszę kierować na e-mail [email chroniony] O nas: https://thephuketexpress.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thephuketexpress.com/contact-us/