Kobieta umiera po tym, jak psy jej brata zaatakowały ją w Thalang w Phuket

Thalang, Phuket –

  Kobieta została uznana za zmarłą po tym, jak rano została zaatakowana przez psy jej brata w domu w dzielnicy Thalang (10 maja)th).

Ratownicy zostali powiadomieni o incydencie o godzinie 10:00 w domu w Baan Bang Pae w podokręgu Paklok.

Przybyli do domu, aby znaleźć ciało kobiety, którą później zidentyfikowano jako 38-letnią Sarinrat Laongpanitchakun, mocno krwawiącą na balkonie przed domem. Na szyi po lewej stronie znaleziono około trzech poważnych ran, które prawdopodobnie pochodziły od kłów. Na włosach i pyskach obu psów znaleziono krew.

Pani Supakwee Tortip, lat 38, powiedziała Phuket Express: „Była moją koleżanką. Zadzwoniłem do niej o 7:00, ale nie otrzymałem odpowiedzi. Przyjechałem do jej domu, gdzie mieszkała z rodziną. W tym czasie była sama, pozostali członkowie jej rodziny byli w Bangkoku. Wszedłem do jej domu po tym, jak nie otrzymałem odpowiedzi od pukania do drzwi i wołania jej, ponieważ obawiałem się o jej zdrowie, a ona nigdy nie wychodziła tak długo bez rozmowy ze mną. Byłem zszokowany, gdy odkryłem, że nie żyje w pobliżu klatki dla psa”.

„Dwa tajskie psy mają około roku i należą do jej brata. Normalnie. psy nie były zaciekłe. Pani Sarinrat cierpiała na Myasthenia Gravis (osłabienie mięśni), ale może chodzić. Mogła wpaść na jednego z psów, karmiąc go w klatce. Pies był przestraszony, zanim ją zaatakował”. — stwierdził Supakwee.

Supakwee nie wyjaśnił od razu rasy psów ani ich losu. Brat Sarinrata miał podobno spieszyć się do Phuket tego popołudnia z Bangkoku.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Obraz po treści postu
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.