76-letni niemiecki turysta zniknął z hotelu w Thalang, odpowiednie agencje proszą o pomoc

Thalang –

76-letnia niemiecka turystka zniknęła z hotelu w dzielnicy Thalang, a odpowiednie agencje turystyczne szukają jej i proszą o pomoc społeczeństwo.

Phuket Tourists Assistance Centre (TAC Phuket) poinformował dziś rano (11 maja)th), że zaginęła niemiecka turystka, której jedynym ujawnionym nazwiskiem była 76-letnia pani Barbara. Zaginęła w hotelu w dzielnicy Mai Khao od 9 majath, 2022. Ostatnio widziano ją w niebieskiej marynarce z białą koszulą schowaną do środka i czarnych spodniach.

Jej zdjęcie, wydane za zgodą TAC, znajduje się poniżej.

Barbara została zgłoszona jako zaginięcie w innym, wcześniejszym incydencie w tym miesiącu i została znaleziona na plaży Nai Yang (w pobliżu wyspy Pling) w subdystrykcie Sakoo w dystrykcie Thalang.

Każdy, kto ją widzi lub ma informacje, prosimy o kontakt pod numerem 062-8808112 Tourists Assistance Centre lub 084-079-6279 Mr. Wichai.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.