Wyspy na obszarach Parku Narodowego Mu-Ko Lanta w Krabi zostaną tymczasowo zamknięte dla turystyki w celu przywrócenia środowiska naturalnego

Krabi –

Kilka wysp na obszarze Parku Narodowego Mu-Ko Lanta ma być tymczasowo zamkniętych dla ruchu turystycznego na różne okresy, aby umożliwić odbudowę środowiska.

Park Narodowy Mu Ko Lanta ogłosił zamknięcie w poniższej informacji prawnej. Stwierdzają, że coroczne zamknięcie ma umożliwić efektywne zarządzanie turystyką podążającą za klimatem w tym sezonie, a także czas, aby przyroda i środowisko same się odbudowały.

Wyspy na obszarze Parku Narodowego Mo-Ko Lanta, które będą zamknięte dla ruchu turystycznego, to: wyspa Rok Nai, wyspa Rok Nok, wyspa Hngai, wyspa Hah (pięć), Hin Daeng Hin Muang i jaskinia Khao Mai Kaew. Miejsca te będą zamknięte od 16 majath do października 14th, 2022.

Wreszcie Biuro Parku Narodowego Mu Ko Lanta (Przylądek Tanod) będzie zamknięte od 1 czerwcast do czerwca 30th, 2022.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.