Nowa policyjna strefa Smart Safety Zone uruchomiona w pobliżu punktu kontrolnego Phuket w Tha Chatchai

Phuket -

  W tym tygodniu policja Tha Chatchai w dystrykcie Tha Chatchai w dystrykcie Thalang uruchomiła zupełnie nową strefę Smart Safety Zone w pobliżu punktu kontrolnego Phuket.

Szef policji Tha Chatchai, pułkownik Sompong Boonrat, powiedział Phuket Express: „Nasz projekt nazywa się „Chatchai Smart Safety 4.0”. Inteligentna policja bezpieczeństwa patroluje znane obszary turystyczne i hotele w podokręgu Tha Chatchai”.

„Każda strefa ma nie więcej niż dwa kilometry kwadratowe. Policja patroluje w tych strefach bezpieczeństwa nasz specjalny system policyjny 4.0, który wykorzystuje różnorodne nowoczesne technologie. Mamy również lokalne sieci mieszkańców, takie jak grupy LINE, które zgłaszają incydenty, ponieważ ludzie są częścią projektu, aby zadbać o bezpieczeństwo turystów”. – stwierdził pułkownik Sompong.

Według Royal Thai Police, strefa Smart Safety wykorzystuje kombinację organów ścigania, telewizji przemysłowej, punktów kontrolnych Wi-Fi i innych technologii, aby zapewnić turystom lepsze wrażenia.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.