Burza przewraca kilka dużych drzew, uszkadza trzy domy na trasie Patong-Photo

Patong –

  Silne wiatry i ulewne deszcze powaliły kilka dużych drzew i uszkodziły trzy domy w Patong, Phuket dzisiaj (12 majath).

Na Soi Na Nai w Patong tego ranka silne wiatry połamały wiele masywnych drzew, zanim wylądowały i uszkodziły trzy domy. Nie zgłoszono jednak żadnych obrażeń.

Zespół pracowników z biura ds. zapobiegania i łagodzenia skutków katastrof w gminie Patong udał się na miejsce zdarzenia, aby wyciąć i usunąć drzewa z obszaru. Zostawimy Ci zdjęcia z incydentu, dokładne oszacowanie szkód finansowych nie zostało podane przez odpowiednie władze.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.