AKTUALIZACJA: Trwają poszukiwania 76-letniego zaginionego niemieckiego turysty w Thalang w Phuket, który prawdopodobnie ma chorobę Alzheimera

Thalang –

  Trwają poszukiwania 76-letniego niemieckiego turysty w Phuket, który prawdopodobnie cierpi na chorobę Alzheimera, która wpływa na utratę pamięci, który zaginął od 9 maja 2022 roku.

Po pierwsze, NASZA POPRZEDNIA HISTORIA:

76-letni niemiecki turysta zniknął z hotelu w dzielnicy Thalang i odpowiednich agencji turystycznych szukają jej i proszą społeczeństwo o pomoc.

76-letni niemiecki turysta zniknął z hotelu w Thalang, odpowiednie agencje proszą o pomoc

ZAKTUALIZOWANA HISTORIA:

Zespół urzędników w Thalang kierowany przez szefa dystryktu Thalang Bancha Tanooin, policję Thalang i innych kontynuował wczoraj swoje poszukiwania (11 majath) w podokręgu Maikhao.

Bancha, dyrektor dystryktu Thalang, powiedział dla Phuket Express: „Turystą zidentyfikowano jako 76-letnią panią Barbarę Elisabeth Monika Glag Lange, obywatelkę Niemiec”.

„Uważamy, że pani Barbara nie pamiętała swojej drogi powrotnej do hotelu po spacerze, ponieważ ma chorobę Alzheimera, która może wpływać na pamięć i pamięć, między innymi komplikacjami zdrowotnymi”. – stwierdził szef Bancha.

„Zostaliśmy powiadomieni przez jej krewnych, że pani Barbara zaginęła w hotelu. Ostatnia osoba, która wierzy, że rozmawiała z nią, zanim zaginęła, powiedziała nam, że Barbara powiedziała, że ​​idzie na spacer do domu na górze”. Naczelny Bancha zakończył.

Nie było od razu jasne, kim była ta osoba, jak i dlaczego Barbara z chorobą Alzheimera wybrała się na samotny spacer w obcym miejscu. Co więcej, nie był to pierwszy incydent, ponieważ Barbara podobno zaginęła zaledwie kilka dni przed niedawnym zniknięciem, ale w tym czasie została szybko odnaleziona.

Poszukiwania Barbary trwają do dziś i koncentrują się na obszarze Mai Khao.

Każdy, kto ją widzi lub ma informacje, prosimy o kontakt pod numerem 062-8808112 w Centrum Pomocy Turystom lub 084-079-6279 Pan Wichai. Jest na zdjęciu poniżej na niedatowanym zdjęciu.

=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.