Park Narodowy Mu-Ko Surin w Phang Nga zostanie tymczasowo zamknięty dla turystyki

Phangnga –

Park Narodowy Mu-Ko Surin w Phang Nga, na północ od Phuket, ma zostać czasowo zamknięty dla ruchu turystycznego.

Park Narodowy Mu-Ko Surin ogłosił swoje coroczne zamknięcie od 16 majath do października 14th co roku w ramach rozpoczęcia sezonu monsunowego oraz w celu przywrócenia stanu środowiska.

Zostaną ponownie otwarte dla turystyki od 15 październikath na maj 15th każdego roku. Mają wiele zajęć i miejsc do odwiedzenia na terenie parku narodowego, takich jak nurkowanie z rurką, nurkowanie, naturalne szlaki, obserwowanie ptaków, zwiedzanie wioski Morgan, Ao Chong Khad i plaży Mai Ngam.

Tymczasem kilka wysp na obszarze Parku Narodowego Mu-Ko Lanta w Krabi, obok Phang Nga, ma być tymczasowo zamkniętych dla turystyki na różne okresy, aby umożliwić odbudowę środowiska.

Wyspy na obszarach Parku Narodowego Mu-Ko Lanta w Krabi zostaną tymczasowo zamknięte dla turystyki w celu przywrócenia środowiska naturalnego

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.