Dwie osoby ranne w Phuket po tym, jak kierowca pickupa wpada na motocykl z dwoma motocyklistami i ucieka z miejsca wypadku

FOTO: Taan 5901 (Thep 01)

Phuket -

  Dwie osoby doznały obrażeń po rzekomym uderzeniu motocykla przez kierowcę pickupa, który potrącił samochód na Phuket Bypass Road w dzielnicy Mueang Phuket.

Ratownicy zostali powiadomieni o wypadku zeszłej nocy (12 maja) o 10:20 na Chaloem Phrakiat Rama 9 Road (Bypass Road) w podokręgu Koh Kaew.

Ekipy ratunkowe przybyły na miejsce zdarzenia i znalazły dwie osoby, mężczyznę i kobietę, leżących na poboczu drogi w pobliżu uszkodzonego motocykla z różnymi obrażeniami, które nie zagrażają życiu. Dwóch motocyklistów nie zostało zidentyfikowanych w Phuket Express przez organy ścigania ani personel ratunkowy.

FOTO: Taan 5901 (Thep 01)

Dwóch rannych motocyklistów powiedziało ratownikom, że ich motocykl został potrącony przez kierowcę ciężarówki, który odmówił zatrzymania się i natychmiast uciekł z miejsca wypadku po zobaczeniu, jak dwie osoby zostały ranne. Obie ofiary zostały przewiezione do miejscowego szpitala.

Policja z Phuket szuka domniemanego kierowcy pickupa, który uciekł z miejsca zdarzenia, w celu podjęcia dalszych kroków prawnych.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.