Park Narodowy Mu-Ko Similan w Phang Nga zostanie tymczasowo zamknięty dla turystyki

Serce Andamany w Parku Narodowym Similan

Phangnga –

Park Narodowy Mu-Ko Similan w dystrykcie Kuraburi w Phang Nga ma być czasowo zamknięty dla ruchu turystycznego.

Park Narodowy Mu-Ko Similan ogłosił swoje coroczne zamknięcie od 16 majath do października 14th w ramach rozpoczęcia sezonu monsunowego i rekultywacji środowiska.

Tymczasem Park Narodowy Mu-Ko Surin w Dystrykt Kuraburi, Phang Nga ma być czasowo zamknięte dla turystyki. 

Park Narodowy Mu-Ko Surin w Phang Nga zostanie tymczasowo zamknięty dla turystyki

Kilka wysp na obszarze Parku Narodowego Mu-Ko Lanta w Krabi ma być tymczasowo zamkniętych dla turystyki na różne okresy, aby umożliwić odbudowę środowiska.

Wyspy na obszarach Parku Narodowego Mu-Ko Lanta w Krabi zostaną tymczasowo zamknięte dla turystyki w celu przywrócenia środowiska naturalnego

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.