AKTUALIZACJA: Teraz sześciodniowe poszukiwania zaginionego 76-letniego niemieckiego turysty z problemami z pamięcią zostały rozszerzone w Phuket

Phuket -

  76-letni niemiecki turysta z problemami zdrowotnymi związanymi z utratą pamięci zaginął na Phuket od ponad pięciu dni, od 9 maja. Poszukiwania rozszerzyły się na park narodowy Sirinat.

Nasza pierwsza historia:

76-letni niemiecki turysta zniknął z hotelu w dzielnicy Thalang i odpowiednich agencji turystycznych szukają jej i proszą społeczeństwo o pomoc. 

ZAKTUALIZOWANA HISTORIA:

Zespół urzędników w Thalang kierowany przez szefa dystryktu Thalang Bancha Tanooin, policję Thalang i innych kontynuował poszukiwania w środę (11 maja)th) w podokręgu Maikhao.

AKTUALIZACJA: Trwają poszukiwania 76-letniego zaginionego niemieckiego turysty w Thalang w Phuket, który prawdopodobnie ma chorobę Alzheimera

 Zaginiona 76-letnia niemiecka turystka była ostatnio widziana na nagraniach z kamer CCTV, gdy szła lokalną drogą w Maikhao w Thalang.

AKTUALIZACJA: Zaginiony 76-letni niemiecki turysta ostatnio widziany w telewizji przemysłowej idący lokalną drogą w Mai Khao, Thalang

Wczoraj (13 majath) Zespół urzędników kierowany przez szefa dystryktu Thalang Bancha Tanooina, szefa policji Sakoo, pułkownika Kanchawita Poeprasita, i szefa Parku Narodowego Sirinat, pana Panjapong Boonjan, dołączył do piątego dnia poszukiwań pani Lange, zaginionej turystki.

Poszukiwania rozpoczęły się od podstawy wzgórza na terenie Parku Narodowego Sirinat i na wzgórzu, a także na plażach i obszarach wokół pobliskich hoteli, gdzie ostatnio widziano ją na nagraniach CCTV, gdy szła lokalną drogą w Mai Khao .

Trwające pięć dni poszukiwania, odkąd zaginęła w poniedziałek (9 maja), jak dotąd nie powiodły się. Jednak poszukiwania będą kontynuowane dzisiaj w odległych regionach parku narodowego i będą obejmować przeczesywanie większej ilości materiałów z telewizji przemysłowej.

Każdy, kto ją widzi lub ma informacje, prosimy o kontakt pod numerem 062-8808112 w Centrum Pomocy Turystom lub 084-079-6279 Pan Wichai. Jest na zdjęciu poniżej.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.