Zaginiony 76-letni niemiecki turysta, zaginiony od 9 maja w Phuket, znaleziony żywy, ale słaby w kanale w Parku Narodowym Sirinat

Sakoo, Thalang –

Zaginiony 76-letni niemiecki turysta został znaleziony żywy, ale słaby w płytkim kanale w Parku Narodowym Sirinat dziś rano przez zespół ratowników (16 maja) w dystrykcie Thalang.

Nasze poprzednie historie:

76-letni niemiecki turysta z problemami zdrowotnymi związanymi z utratą pamięci zaginął na Phuket od ponad pięciu dni, od 9 maja. Poszukiwania rozszerzyły się na park narodowy Sirinat.

https://thephuketexpress.com/2022/05/14/update-now-six-day-search-for-a-missing-76-year-old-german-tourist-with-memory-issues-expanded-in-phuket/

Po ośmiodniowej rewizji, 76-letnia Barbara Lange z Niemiec została znaleziona żywa przez funkcjonariuszy parku narodowego leżąca w małym płytkim kanale słodkowodnym na terenie Parku Narodowego Sirinat o godzinie 11:30. Była zimna, wstrząśnięta i słaba. Została przewieziona do lokalnego szpitala na ocenę medyczną, ale oczekuje się, że wyzdrowieje.

Pani Lange cierpi na problemy z utratą pamięci i prawdopodobnie nie będzie w stanie sobie przypomnieć swojej gehenny, ale podobno jej rodzina i przyjaciele są podobno niezwykle wdzięczni zespołom złożonym z dziesiątek wolontariuszy, którzy przeszukiwali dla niej teren Parku Narodowego Sirinat. Została zauważona w zeszłym tygodniu idącą drogą w pobliżu parku, co doprowadziło do tego, że urzędnicy zrobili zbliżenie parku jako miejsca wyszukiwania.

Poszukiwania pani Lange doprowadziły ją do spaceru i wyjścia z pokoju hotelowego 9 maja w pobliżu dzielnicy Mai Khao. Przyjechała do Phuket na wakacje z rodziną 5 maja i podobno uwielbiała chodzić na spacery, pomimo problemów z utratą pamięci.

W rzeczywistości przed tym ostatnim incydentem zaginęła na krótki czas na innym spacerze, ale szybko została odnaleziona przez policję turystyczną. Był to jednak drugi incydent, który trafił na pierwsze strony gazet w Tajlandii.

Media TPN zapewnią dalsze aktualizacje w miarę ich udostępniania.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od czterech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.