AKTUALIZACJA: Cztery nastolatki oskarżone o wirusowy atak wideo 11-letniej dziewczyny z Phuket, pojawia się jeszcze jedna ofiara

Wichit, Mueang Phuket –

Czterem nastoletnim dziewczętom postawiono zarzuty prawne za brutalny atak na bezbronną 11-letnią dziewczynę z Phuket, który został sfilmowany, a następnie rozprzestrzenił się w mediach społecznościowych, co doprowadziło do intensywnej dyskusji w tajlandzkich mediach społecznościowych na temat znęcania się między młodzieżą.

Najpierw nasz poprzedni stlub:

Matka z obszaru Phuket złożyła raport policyjny do organów ścigania po tym, jak jej 11-letnia córka została zaatakowana w jej domu w dzielnicy Wichit, w dzielnicy Mueang Phuket, przez trzy 15-letnie dziewczynki z tej samej szkoły. Atak został sfilmowany i udostępniony przez czwartą dziewczynę w mediach społecznościowych, powodując, że stał się wirusowy i zwrócił na niego uwagę matki i organów ścigania.

Dzisiaj (16 maja)th) rodzice czterech 15-letnich dziewczynek zgłosili się do policji w Wichit. Jedna ze starszych sióstr dziewczynki, której nazwiska nie ujawniły organy ścigania, powiedziała, że ​​jej młodsza siostra nie groziła, że ​​zabije 11-letnią dziewczynkę, jak stwierdziła ofiara.

Komendant policji Wichit, pułkownik Pratueng Phonmana, powiedział Phuket Express: „Poszliśmy naprzód i wnieśliśmy oskarżenie przeciwko czterem dziewczynom za atakowanie innych, powodując szkody dla ciała i umysłu. Zamierzamy zgłosić sprawę do sądu dla nieletnich i rodziny w Phuket”.

W międzyczasie inny nienazwany z imienia rodzic z ich 13-letnią córką również złożyli raport na policję w Wichit tego popołudnia, 16 maja. Powiedzieli, że ich córka została zaatakowana przez tę samą grupę dziewcząt z nakręconym nagraniem wideo, a także chcą wnieść oskarżenie, twierdząc, że było to normalne zachowanie grupy domniemanych podejrzanych.

Nazwiska podejrzanych, ze względu na nieletnich, zostały zatajone przez organy ścigania.

Ponadto rodzice podejrzanych odmówili rozmowy z tajlandzkimi mediami na temat sprawy od czasu prasy. Phuket Express zauważa, że ​​rodzice byli do tej pory ostro krytykowani w mediach społecznościowych za ich milczenie.

Film jest szeroko udostępniany w tajlandzkich mediach społecznościowych, jednak ze względu na brutalne treści i włączenie nieletnich, Phuket Express nie będzie udostępniać klipu ze względu na politykę redakcyjną.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.