Zagraniczny hiszpański turysta ranny po upadku podczas zabawy na szczycie wodospadu Kathu w Phuket

ZDJĘCIE: Zrzut ekranu z Speed ​​News Phuket

Kathu, Phuket –

  Niezidentyfikowana zagraniczna turystka z Hiszpanii złamała kostkę po tym, jak ześlizgnęła się z kilku skał, podczas gdy podobno wczoraj bawiła się na szczycie wodospadu Kathu.

Zaledwie kilka dni wcześniej, zauważa Phuket Express, rumuńska turystka zginęła w osobnym wypadku przy wodospadzie na Koh Samui, robiąc podobno zdjęcia na krawędzi.

Ratownicy Khao Yai zostali powiadomieni o wypadku przez okolicznych mieszkańców, którzy mieszkają w pobliżu wczoraj po południu (16 maja)th) na szczycie wodospadu Kathu.

Ekipy ratownicze weszły na wodospad kamiennymi schodami o łącznej długości około 200 metrów. Turystka zagraniczna, której nazwisko i wiek zostały zatajone przez odpowiednie władze, została z bólem znaleziona w płytkiej wodzie na szczycie wodospadu. W pobliżu czekał jej chłopak, którego imię i wiek również zostały zatajone.

ZDJĘCIE: Zrzut ekranu z Speed ​​News Phuket

Turystka zagraniczna złamała kostkę. Ratownicy dostarczyli jej pierwszą reklamę, zanim umieścili ją na desce ratunkowej, aby znieść ją wodospadem do czekającej karetki. Jej chłopak powiedział ratownikom, że para pochodzi z Hiszpanii.

ZDJĘCIE: Zrzut ekranu z Speed ​​News Phuket

Ranna turystka została z pewnym trudem przetransportowana po schodach wzdłuż wodospadu i przewieziona do lokalnego szpitala po pomoc medyczną, gdzie podobno wraca do zdrowia.

ZDJĘCIE: Zrzut ekranu z Speed ​​News Phuket

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.