Gubernator Phuket odwiedza 76-letniego niemieckiego turystę w szpitalu, który spędził ponad tydzień zaginął w dżungli Phuket

Phuket -

  Dzisiaj, 17 maja 2022 r., gubernator Phuket odwiedził 76-letniego niemieckiego turystę z problemami z utratą pamięci, który spędził ponad tydzień zaginiony w Parku Narodowym Sirinat, a teraz wraca do zdrowia w szpitalu.

Najpierw nasza poprzednia historia:

Zaginiona 76-letnia niemiecka turystka, która ma problemy z utratą pamięci, została znaleziona żywa, ale słaba, w płytkim kanale słodkowodnym w pobliżu Parku Narodowego Sirinat w dystrykcie Thalang wczoraj (16 maja), około 15 kilometrów od jej hotelu w Mai Dystrykt Khao.

Zaktualizowana historia:

Dziś po południu (17 maja) o 1:30 gubernator Phuket Narong Woonciew i inni właściwi urzędnicy odwiedzili 76-letnią Barbarę Lange i jej rodzinę w szpitalu Bangkok Hospital w Phuket. Pani Lange i jej rodzina otrzymali kwiaty i kosz z upominkami na zachętę.

Lekarze powiedzieli, że pani Lange jest teraz bezpieczna, czujna i dobrze się regeneruje. Pani Lange i jej rodzina podziękowali wszystkim urzędnikom, podmiotom medialnym i wolontariuszom, którzy pomogli w jej ratowaniu i zapewnili dobrą pomoc od początku jej gehenny aż do teraz. Pani Lange była podobno świadoma podczas wizyty i świadoma sytuacji, okazując wdzięczność za jej ratunek.

Rodzina Pani Lange stwierdziła, że ​​jest bardzo wdzięczna wszystkim za życzenia i pomoc, ale również poprosiła o prywatność w zaistniałej sytuacji. Stwierdzili, że pani Lange pozostała w doskonałym zdrowiu i dobrym humorze, mimo że zaginęła w dżungli przez osiem dni. Ze względu na stan zdrowia pani Lange podobno nie była w stanie przypomnieć sobie szczegółów swojego zniknięcia, ale była wdzięczna za jej ratunek i dobry ogólny stan zdrowia, który pomógł jej przetrwać trudne warunki.

Pani Lange zostanie zwolniona ze szpitala w najbliższej przyszłości, kiedy to rodzina i pani Lange planują wrócić do domu do Niemiec w niezapowiedzianym terminie.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.