21-letni australijski turysta wypada z hotelu na śmierć w Patong, Phuket

FOTO: Ratownik Kusoldharm

Patong, Phuket –

  21-letni australijski turysta spadł wczoraj z hotelu w Patong na śmierć (17 maja)

Policja turystyczna w Phuket donosi, że została powiadomiona o zwłokach o 10:00. 21-letni australijski turysta (The Pattaya News nie ujawnia jego nazwiska do czasu powiadomienia jego rodziny i ambasady) przybył do Phuket z 11 przyjaciółmi. do policji turystycznej w Phuket. Zameldował się w hotelu 14 majath i miał wrócić do Australii 28 majath.

Według policji turystycznej w Phuket w pokoju ofiary nie znaleziono żadnych śladów kłótni ani kłótni. Turysta został sam, powiedział personel hotelu i policja, zanim wypadł ze swojego pokoju. Na stole znaleziono kilka butelek whisky, niektóre wydawały się być w połowie skonsumowane, stwierdzili śledczy obecni na miejscu zdarzenia.

Przyjaciel ofiary, którego nazwisko również nie zostało ujawnione, powiedział policji turystycznej w Phuket, że ojciec turysty został już poinformowany i planuje pilny lot do Phuket dzisiaj (18 maja).

Ochroniarz hotelu, którego nazwisko zostało również zatajone przez policję turystyczną w Phuket, powołując się na toczące się dochodzenie, które jako pierwsze znalazło ciało, powiedział policji: „Szedłem skorzystać z toalety znajdującej się z boku budynku, kiedy zobaczyłem ciało na ziemi. Nikt bezpośrednio nie widział, jak upadł, ani nie słyszał incydentu”.

Na tym etapie policja z Phuket uważa, że ​​turysta mógł upaść przez przypadek podczas spożywania alkoholu. Jednak policja z Phuket kontynuuje śledztwo w celu ustalenia dokładnej kolejności wydarzeń i porozmawia z ojcem ofiary po jego przybyciu do Phuket.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.