Brudna woda podobno znaleziona spływająca do morza na plaży Kamala staje się wirusowa w mediach społecznościowych

ZDJĘCIE: Zrzut ekranu z MONSOON GARBAGE

Kamala, Phuket-

  Według popularnej strony na Facebooku, na plaży Kamala w dzielnicy Kathu znaleziono cuchnącą, śmierdzącą wodę, która spływała do morza.

ZDJĘCIE: Zrzut ekranu z MONSOON GARBAGE

Incydent został zgłoszony przez stronę Monsoon garbage Thailand na Facebooku w poniedziałek tego tygodnia (16 maja)th).

ZDJĘCIE: Zrzut ekranu z MONSOON GARBAGE

Według strony Monsoon Garbage na Facebooku, poinformowali, że czarna i gnijąca woda została rzekomo uwolniona z pobliskich firm bez żadnego leczenia. Jednak nie zostało to niezależnie zweryfikowane przez The Phuket Express.

W czasie prasy nie było oficjalnej odpowiedzi od lokalnych właścicieli firm ani przedstawicieli rządu. Zdjęcia i wideo były szeroko udostępniane i omawiane w mediach społecznościowych, zauważa The Phuket Express, ze znacznymi spekulacjami.

ZDJĘCIE: Zrzut ekranu z MONSOON GARBAGE

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.