Gratulacje !!! 19-latek z Phuket zdobywa złoty medal w taekwondo na 31. Igrzyskach SEA

Tajlandia-

  Młody człowiek z Phuket zdobył złoty medal w Taekwondo na 31. Igrzyskach SEA (Azja Południowo-Wschodnia) w Wietnamie, które obecnie odbywają się w Hanoi.

Pan Tanakrit Yodrak, czyli Haman, 19-latek z Phuket zdobył złoty medal w zawodach Taekwondo.

Tymczasem Pani Ornwipa Innurak z Phuket i jej drużyna z Tajlandii zdobyła brązowy medal w żeńskiej konkurencji szermierki szablą.

Gratulacje dla nich obu!

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.