Niezidentyfikowany zagraniczny kierowca unika obrażeń po uderzeniu SUV-a w drzewo w Thalang, Phuket

ZDJĘCIE: Magic Eyes Phuket

Thalang, Phuket –

  Niezidentyfikowany zagraniczny kierowca uniknął obrażeń po tym, jak jego SUV uderzył w drzewo, a następnie zapalił się w dzielnicy Thalang.

Ratownicy zostali powiadomieni o wypadku dziś rano o godzinie 8:45 (19 maja)th) na Thep Kasattri Road w pobliżu plaży Sai Kaew w subdystrykcie Mai Khao.

Ekipy ratownicze przybyły na miejsce zdarzenia i znalazły spalony czarny SUV wbity w drzewo. Ratownicy szybko ugasili pożar.

ZDJĘCIE: Magic Eyes Phuket

Niezidentyfikowany zagraniczny kierowca płci męskiej podobno uciekł z SUV-a, zanim się zapalił. Nie został ranny.

Jak wynika z policyjnego raportu, w tej chwili policja Thalang nie będzie wnosić żadnych zarzutów.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Obraz po treści postu
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.