Gratulacje !!! Kobieta z Phuket zdobywa srebrny medal w Kata w 31. Igrzyskach SEA

Tajlandia -

24-letnia kobieta z Phuket zdobyła srebrny medal w kata indywidualnym (seria ruchów w Karate) na 31st Igrzyska SEA (Azja Południowo-Wschodnia) Igrzyska w Wietnamie, które obecnie odbywają się w Hanoi.

Monthicha 'Nam Phueng' Sakunrattanathara, lat 24, z Phuket, zdobyła srebrny medal w zawodach indywidualnych kobiet Kata (serii ruchów w Karate).

Nam Phueng interesuje się karate od młodości. Jej pierwszy konkurs kata miał miejsce, gdy miała zaledwie sześć lat. Wcześniej zdobyła dwa brązowe medale w konkursie w Tajlandii.

Tymczasem młody mężczyzna z Phuket zdobył złoty medal w taekwondo, a kobieta z Phuket i jej drużyna z Tajlandii zdobyli brązowy medal w kobiecej szermierce szablą.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.