Podziemne przejście Darasamut w Phuket zostanie tymczasowo zamknięte na tydzień?

Phuket-

Przejście podziemne Darasamut będzie tymczasowo zamknięte na tydzień dla ruchu w celu malowania od wtorku (24 maja) do wtorku (31 maja) 2022 r.

Biuro autostrady w Phuket ogłosiło, że przejście podziemne Darasamut, które znajduje się przed Central Festival Phuket, będzie tymczasowo zamknięte na tydzień dla ruchu od wtorku (24 maja) do wtorku (31 maja) w godzinach od 9:00 do 4:00

Zamknięcie będzie przeznaczone do malowania ścian i barier betonowych wewnątrz przejścia podziemnego.

Biuro autostrady w Phuket przeprosiło za wszelkie niedogodności.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.