Klip wideo 15-letniej niepełnosprawnej dziewczyny, która wydaje się być zaatakowana przez grupę nastolatków płci męskiej w Phuket, staje się wirusowy w mediach społecznościowych

Phuket-

  Klip wideo, który wydaje się pokazywać 15-letnią dziewczynkę cierpiącą na polio zaatakowaną przez grupę nastolatków płci męskiej w Phuket, stał się wirusem w mediach społecznościowych, a matka ofiary domaga się sprawiedliwości.

Wczoraj (19 maja)th) lokalna prasa została powiadomiona przez 37-letnią matkę (Phuket Express ukrywa jej imię): „Moja 15-letnia córka cierpiąca na polio została zaatakowana w zeszłym miesiącu przez grupę nastolatków płci męskiej na Rung Hill w Miasto Phuket. Wróciła do domu i opowiedziała mi o ataku”.

„Złożyłem raport na policję miasta Phuket 22 kwietnia”nd. Policja zidentyfikowała i zadzwoniła do nastolatków płci męskiej i umówiła mnie na spotkanie na posterunku policji. Pogodziliśmy się, zanim poszliśmy na kompromis, aby zawrzeć porozumienie w celu uregulowania sprawy. W tamtym czasie nie widziałem klipu wideo o ataku i nawet nie wiedziałem, że jest nagranie”.

„Właśnie obejrzałem klip wideo z 17 majath. Stało się to po tym, jak ktoś związany z atakiem opublikował wideo w mediach społecznościowych. Film wydaje się pokazywać moją niepełnosprawną córkę ściągniętą z zaparkowanego motocykla, zanim została spoliczkowana przez grupę nastolatków płci męskiej. Przed incydentem jechała motocyklem ze swoim kolegą”.

„Byłem w szoku, gdy dowiedziałem się, co naprawdę stało się z moją córką. To było znacznie bardziej gwałtowne, niż myślałem. W rezultacie złożyłem raport na policję, aby podjąć działania przeciwko nim i odrzucić nasz poprzedni kompromis i pojednanie, chcę, aby w tej sprawie postawiono maksymalne zarzuty. Jaki mężczyzna atakuje niepełnosprawną dziewczynę z polio? Matka zakończyła.

Tymczasem 15-letnia dziewczyna, której tożsamość została zatajona z powodu bycia nieletnią, powiedziała The Phuket Express: „Ci nastolatki płci męskiej twierdzili, że wyzwałem ich na bójkę, co nie było prawdą, nic takiego nie powiedziałem. Poprosili mnie, żebym spotkał się z nimi na Rung Hill, zanim mnie zaatakowali. Nigdy nie sądziłem, że grupa zdrowych młodych chłopców zaatakuje niepełnosprawną dziewczynę. Poprosili mnie, żebym ucałował ich stopy i błagali, żeby przestali mnie atakować”.

Policja z Phuket podobno ponownie otwiera sprawę i bada incydent, a także sprawdza, kto nakręcił i udostępnił wideo.

Phuket Express zauważa, że ​​jest to drugi niedawny przypadek w Phuket dotyczący zastraszania i wirusowych filmów wideo wśród nastolatków, które wywołały intensywną dyskusję w mediach społecznościowych na temat rozwiązania problemu. Aby zapoznać się z poprzednią historią, kliknij tutaj. Poprzednia historia również została rozwiązana TUTAJ.

Wreszcie, Urzędnicy z Phuket mówią tutaj o problemie zastraszania.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.