Impreza Phuket „Aqua Lumina” odbywa się w Rawai, aby pobudzić turystykę – PHOTO TOUR

Phuket -

  Impreza „Aqua Lumina”, „wspaniała fluorescencyjna lampa fluorescencyjna pod Morzem Andamańskim” (hasło organizatora) odbywa się w Rawai na wyspie Phuket do końca tego miesiąca.

 Po pierwsze,Twoja poprzednia historia:

Konferencja prasowa odbyła się na początku tego miesiąca w Central World w Bangkoku i była prowadzona przez Ministra Turystyki i Sportu Phiphata Ratchakitprakara, gubernatora Phuket Naronga Woonciewa oraz innych odpowiednich urzędników.

Zaktualizowana historia:

Wydarzenie oficjalnie rozpoczęło się w piątek (20 maja)th) w Nai Harn Beach w Rawai i był prowadzony przez wicegubernatora Phuket Pichet Panaphong oraz wiceministra Agencji Promocji Gospodarki Cyfrowej (DEPA) pana Nithee Seepare.

Wicegubernator Pichet powiedział: „W ciągu ostatnich dwóch lat pandemia Covid-19 poważnie zaszkodziła gospodarce Phuket. To dobry czas, aby ożywić turystykę i gospodarkę w Phuket po tym, jak Covid – 19 odetchnął z ulgą. Widzimy uśmiechnięte twarze lokalnych przedsiębiorców, mieszkańców i turystów. Impreza potrwa do 31 maja 2022 r.”

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.