Pożar w rezydencji w Patong alarmuje mieszkańców, sprawa wciąż badana

Patong –

  Mały pożar w rezydencji w Patong zaalarmował mieszkańców wczoraj rano (21 maja)st).

Strażacy z wydziału zapobiegania i łagodzenia skutków katastrof gminy Patong zostali powiadomieni o pożarze o godzinie 9:25 w rezydencji przy Ratchapatha Nusorn Road w Patong w dystrykcie Kathu.

Dotarli do pięciopiętrowej rezydencji z wozem strażackim, by znaleźć dym wydobywający się z pierwszego piętra.

Pożar rozpoczął się z magazynu na pierwszym piętrze dworu. Pożar został już ugaszony gaśnicą przez dozorcę rezydencji, który odmówił podania nazwiska.

Przyczyna pożaru w czasie prasy jest nieznana i nadal jest badana, powiedziała policja Patong.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.