Firmy rozrywkowe w Patong będą generować co najmniej 10 milionów bahtów za noc po legalnym otwarciu, mówi prezes operatorów biznesowych w Patong

Patong –

  Po tym, jak firmy rozrywkowe w Patong zostaną legalnie otwarte, będą generować co najmniej 10 milionów bahtów za noc, powiedział prezes Patong Entertainment Business Association (PEBA).

Po pierwsze, historia referencyjna do nadrobienia w związku z przyszłym otwarciem prawnym:

Centrum Administracji Sytuacyjnej Covid-19 (CCSA) w piątek, 20 maja, ogłosiło zmianę stref kolorystycznych w wielu prowincjach oraz ponowne otwarcie obiektów rozrywkowych w prowincjach/obszarach w zielonych strefach i niebieskich turystycznych strefach pilotażowych, w tym w Bangkoku, Phuket, i Chonburi, od 1 czerwca.

Weerawit Krueasombat, prezes Patong Entertainment Business Association, powiedział The Phuket Express: „Obecnie niektóre lokale rozrywkowe zostały zmienione w restauracje, w których można je otwierać. Jednak niektóre z nich nie mogą być modyfikowane i nadal są zamknięte. Dodatkowo, obecne zasady i godziny zamknięcia są trudne dla wielu właścicieli firm i turystów.”

Większość zagranicznych turystów odwiedzających Phuket chce spędzać czas na relaksie i korzystaniu z nocnego życia, niezależnie od tego, co twierdzą niektórzy. Życie nocne jest główną częścią wakacji wielu turystów i nie chcą wracać do domu o północy. Po 1 czerwcast, to przyciągnie więcej zagranicznych turystów do Phuket”. — stwierdził Weerawit.

„Firmy rozrywkowe Patong zostaną w pełni otwarte 1 czerwca, czyli około 200 obiektów. Więcej zagranicznych turystów przyjedzie do Phuket, co przyniesie całej gospodarce do 10 milionów bahtów za noc”. Dodał Weerawit.

„Jednak nadal będziemy ściśle przestrzegać pomiarów Covid-19, takich jak testowanie ATK lub sprawdzanie szczepień” – podsumował Weerawit.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od czterech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.