Phuket zorganizuje „Festiwal żywności” promujący „Phuket, miasto gastronomii”

Phuket -

„Festiwal żywności promujący „Phuket, miasto gastronomii UNESCO” odbędzie się w Phuket od 28 majath do czerwca 5th, 2022.

Spotkanie odbyło się w piątek (20 maja)th).

Pan Prasit powiedział na spotkaniu: „Festiwal Jedzenia odbędzie się od 28 majath do czerwca 5th, 2022 w Saphan Hin w Phuket Town od 4:00 do 11:00”

„Festiwal ma na celu ożywienie gospodarki i turystyki w Phuket po uwolnieniu Covid -19. Ten festiwal odbywał się wcześniej 25 razy. Przestaliśmy jednak organizować ten festiwal na dwa lata z powodu pandemii Covid -19”. Prasit stwierdził.

„Ten festiwal kulinarny jest wyjątkowy, ponieważ promujemy „Phuket, Miasto Gastronomii” z pyszną i czystą kuchnią, zwłaszcza charakterystyczną kuchnią z Phuket”.

Pan Panachai powiedział na spotkaniu: „Będzie ponad 60 straganów z jedzeniem, małych sklepów z lokalnymi produktami, ekologicznymi warzywami i nie tylko. Podczas festiwalu unika się używania plastiku i pianki w celu zmniejszenia zanieczyszczenia i ochrony środowiska”.

Phuket Express zauważył, że Phuket jest wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO, które zostało wymienione jako miasto kreatywne. “Dobre jedzenie, dobre duchy”… a w Phuket dobre jedzenie, dobre zdrowie” … to motto Phuket dotyczące festiwalu Phuket City Of Gastronomy.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Obraz po treści postu
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.