Phuket zorganizuje „Kata Karon Food Festival”

Phuket -

  „Kata Karon Food Festival” odbędzie się w Phuket od 27 majath na maj 29th , 2022.

Festiwal kulinarny odbędzie się w Nong Han Public Park lub Karon Park w dzielnicy Karon w Mueang Phuket District.

Trzydniowe wydarzenie zorganizowane przez biuro Turystyki i Sportu w Phuket oraz gminę Karon odbędzie się od 27 majath na maj 29th, 2022 od 4:00 do 11:00

Będą światła i dźwięki, tradycyjna i lokalna muzyka oraz występy kulturalne na scenach, zajęcia i mini-koncerty tajskich śpiewaków przez trzy dni; 27 maja – Thai Tanawut, 28 maja – Job Banjob, 29 maja – Gai Galamang.

Podczas wydarzenia zaprezentowanych zostanie ponad 80 stoisk z jedzeniem, zwłaszcza świeżymi i oczyszczonymi owocami morza. Wejście jest za darmo.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.