33-letni mężczyzna, który porwał 13-letnią dziewczynkę, gdy ta sprzedawała kwiaty na plaży Rawai, ścigana przez organy ścigania

Rawai, Phuket –

  Wystawiono nakaz aresztowania 33-letniego mężczyzny, który trzy miesiące temu uprowadził 13-letnią dziewczynkę, gdy sprzedawała kwiaty na plaży Rawai w dystrykcie Mueang Phuket.

Policja w Chalong poinformowała, że ​​nakaz aresztowania został wydany po tym, jak historia stała się popularna w mediach społecznościowych. 9 lutegoth, 2022, matka dziewczynki po raz pierwszy złożyła raport na policję w Chalong.

Matka powiedziała policji, że 33-letni mężczyzna o nazwisku „Camp” uprowadził jej 13-letnią córkę, gdy dziewczyna sprzedawała kwiaty na plaży Rawai w subdystrykcie Rawai.

Policja zebrała dowody przed wydaniem prawnego wezwania dla pana Campa, ale nie zgłosił się on na policję.

Wystawiono nakaz aresztowania pana Campa. Oskarża się go o „odbieranie rodzicom dziecka poniżej piętnastego roku życia bez uzasadnionej przyczyny”. Jest teraz ścigany przez organy ścigania.

Phuket Express zauważa, że ​​obecny status dziewczynki był niejasny, a wiele szczegółów w sprawie nie zostało podanych do wiadomości publicznej.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.