55-latek tonie w lagunie w Thalang

Thalang –

  55-letni mężczyzna utonął wczoraj w lagunie w dzielnicy Thalang (23 maja)rd) podczas poszukiwania grzybów.

Policja Tha Chatchai została powiadomiona o zaginionym mężczyźnie przez lokalnych mieszkańców w środku popołudnia w lagunie w subdystrykcie Mai Khao. Policjanci i nurkowie ratunkowi przybyli do laguny i odkryli przyczepę boczną motocykla i parę butów w pobliżu brzegu.

Minęło około dwóch godzin, zanim znaleziono ciało mężczyzny. Nie znaleziono na nim śladów walki ani innych ran. Jego ciało zostało przewiezione do miejscowego szpitala.

Lokalni mieszkańcy, którzy mieszkają w pobliżu, powiedzieli, że mężczyzna znany był tylko jako pan Ae., 55 lat. Zwykle szukał w tym rejonie grzybów i muszli i regularnie bywał w lagunie. Zaginął po tym, jak powiedział krewnym, że wybiera się na polowanie na grzyby i muszle. Jego rodzina została powiadomiona o jego niefortunnej śmierci.

Policja Tha Chatchai bada dokładnie, w jaki sposób utonął pan Ae.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu agencji informacyjnych w Tajlandii, a od trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się głównie w lokalnych wiadomościach dotyczących Phuket, Pattaya i Chonburi, z naciskiem na tłumaczenie z języka tajskiego na angielski i pośredniczenie między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów między tymi trzema.