Przerwa w dostawie prądu, która wpłynie na usługi imigracyjne w Phuket w urzędzie miasta Phuket w nadchodzący piątek

Phuket -

  Phuket Immigration ogłosił planowaną przerwę w dostawie prądu, która wpłynie na wszystkie usługi w piątek, 27 maja 2022 r. w Urzędzie Miasta Phuket.

Phuket Immigration ogłosił dziś wieczorem (27 maja) informację o przerwie w dostawie prądu w Phuket Immigration (Urząd Miasta Phuket), który znajduje się na Phuket Road w subdystrykcie Talad Yai, w dystrykcie Mueang Phuket.
„W piątek, 27 maja 2022 r., Prowincjonalny Urząd Elektryczności w Phuket wstrzymuje się od dostarczania energii elektrycznej na potrzeby konserwacji od 9:00 do 4:30, co ma wpływ na wszystkie usługi”.
„Przepraszamy za niedogodności i dziękujemy za miłą współpracę”, dodał Phuket Immigration.
-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=
Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.