Ciężarówka kontenerowa nie wjeżdża na Patong Hill przed otrzymaniem pomocy policji - WIDEO 

Patong –

Ciężarówka kontenerowa nie wjechała dziś rano na Patong Hill, zanim policja drogowa Patong udzieliła pomocy.

Policja drogowa Patong została wezwana dzisiaj (11 maja) około godziny 00:25. Zielona ciężarówka kontenerowa nie mogła wjechać na Patong Hill ze względu na duży ciężar i rzekomo mokrą drogę.

Kierowcy zostali zatrzymani na drodze, aby pomóc kierowcy ciężarówki kontenerowej w oczekiwaniu na przybycie policji drogowej Patong.

Proszek wapienny był używany do rozprowadzania na drodze za kołami ciężarówki, podczas gdy duże kamienie były używane do blokowania kół, aby zapobiec cofaniu się ciężarówki. Ruch uliczny na Patong Hill był ograniczany przez znaczną odległość.

Policja drogowa Patong przybyła na miejsce zdarzenia, aby pomóc kierowcy toru, a ciężarówka w końcu mogła wjechać na wzgórze Patong.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.