Aktualizacja: 76-letnia niemiecka turystka, która zaginęła tydzień w parku narodowym, wraca z rodziną z Phuket do Niemiec

Phuket -

76-letnia niemiecka turystka, która zaginęła ponad tydzień w Parku Narodowym Sirinat, oddalonym o około 15 kilometrów od jej hotelu w subdystrykcie Mai Khao, leci z Phuket do Germyny.

Nasza poprzednia historia:

Maja 23rd, pani Barbara Lange, 76 lat, została zwolniona ze szpitala.

Nasza zaktualizowana historia:

Dzisiaj (25 majath) zespół z Phuket Tourist Assistance Centre (TAC) pomógł pani Lange i jej rodzinie na międzynarodowym lotnisku w Phuket w drodze powrotnej do Niemiec.

Pani Lange i jej rodzina podziękowali wszystkim zaangażowanym, którzy pomogli im do powrotu do domu.

Pani Lange jest zdrowa i zdrowa i szczęśliwa z powrotu do Niemiec.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.