Karetka pogotowia i minivan zderzają się na skrzyżowaniu Wichit w Phuket

FOTO: Newshawk Phuket

Wichit, Phuket –

  Karetka pogotowia wioząca rannego zderzyła się z minivanem, który wiózł dwóch zagranicznych pasażerów na skrzyżowaniu w dzielnicy Wichit, Mueang Phuket, ostatniej nocy (25 maja)th).

Ratownicy zostali powiadomieni o wypadku na skrzyżowaniu Chao Fah Tawan Tok Road i Mueang Chao Fah Road o 7:45 w środę 25 maja 2022 r.

Przybyli na miejsce zdarzenia i znaleźli karetkę pogotowia ze szpitala w Chalong, która rozbiła się z minivanem na środku skrzyżowania.

FOTO: Newshawk Phuket

Ranna osoba, która nie została zidentyfikowana przez ratowników, z innego wypadku drogowego w Chalong w karetce została przeniesiona do innej karetki, zanim została przewieziona do szpitala Vachira Phuket w Phuket Town.

Kierowca minivana, którego nazwisko zostało zatajone przez organy ścigania, powiedział lokalnym reporterom na miejscu zdarzenia, że ​​przejeżdża na zielonym świetle. Nie zdawał sobie sprawy, że na światłach przejeżdżała karetka, nawet ze światłami ostrzegawczymi i głośnymi syrenami.

Dwóch pasażerów z zagranicy wewnątrz minivana nie odniosło żadnych obrażeń, ale wrak wstrząsnął nimi emocjonalnie. Zostali przeniesieni do innego minivana jadącego do celu.

Policja z Phuket nie poinformowała jeszcze, czy przeciwko kierowcy minivana zostaną postawione jakiekolwiek zarzuty.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.