Złodziej aresztowany po kradzieży gotówki ze „zmodyfikowanej restauracji” w Phuket Town, rzekomo ukradł ponad 30 razy na wyspie w ciągu dwóch miesięcy

Phuket -

  Złodziej został aresztowany dziś rano (26 maja)th) po kradzieży gotówki ze „zmodyfikowanej restauracji” w mieście Phuket. Złodziej podobno ukradł ponad 30 razy w ciągu dwóch miesięcy wokół wyspy.

Pułkownik policji miasta Phuket, pułkownik Sarawut Chooprasit, powiedział Phuket Express: „Aresztowaliśmy wczoraj 28-letniego Naruebeta 'Choo' Ketkaew. 200 majath) przed południem o 11:45.”

„Namierzyliśmy podejrzanego na podstawie jego rejestracji motocykla i nagrań z monitoringu. W końcu aresztowaliśmy go, gdy był w Soi Anuphas Phuket Kan 12 w podokręgu Talad Yai w Phuket Town”.

"Pan. Naruebet przyznał, że ukradł nam pieniądze z miejsca spotkania. Postawiono mu zarzut kradzieży i pozostaje w areszcie”. – stwierdził pułkownik Sarawut Chooprasit.

„Później odkryliśmy, że podejrzany ukradł ponad 30 razy w ciągu dwóch miesięcy wokół wyspy. Powiedział, że potrzebuje pieniędzy na granie w gry wideo online i na życie. Kiedyś był dostawcą gazu, więc dobrze zna okolicę i biznes. Pułkownik Sarawut Chooprasit zakończył.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.