Podejrzana kobieta aresztowana po rzekomej kradzieży pieniędzy od 70-letniej kobiety w lokalnym sklepie spożywczym w Wichit – WIDEO

Wichit –

Podejrzana kobieta została aresztowana po rzekomej kradzieży pieniędzy 70-letniej kobiecie w lokalnym sklepie spożywczym w Wichit w dzielnicy Mueang Phuket.

Aresztowanie nastąpiło po tym, jak kradzież rozprzestrzeniła się w mediach społecznościowych na początku tego tygodnia. Policja Wichit poinformowała dziś rano (27 maja) Phuket Express, że 49-letnia pani Jatuphon Kaewchawang z Wichit złożyła policji w Wichit oryginalny raport o kradzieży.

Jatuphon powiedział policji w Wichit: „7 maja o 00:16”th, była podejrzana kobieta, która weszła do lokalnego sklepu spożywczego w Wichit, zanim ukradła skarbonkę leżącą na stole, która miała około 1,000 bahtów w gotówce, zanim odjechała. Miejscowy sklep spożywczy należy do 70-letniej starszej kobiety”.

Nie było jasne, jaki był związek między właścicielem sklepu spożywczego a Jatuphon, zauważa The Phuket Express.

Policja Wichit wczoraj (26 maja)th).

W tym czasie została skazana za wyrwanie torebki ofierze w restauracji z makaronem w Wichit dwa lata temu. Za tę zbrodnię odsiedziała prawie dwa lata w tajskim więzieniu.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.