Ratownicy z Naiharn patrolują teraz plażę Naiharn w Rawai 24 godziny na dobę

ZDJĘCIE: Ratownik Naiharn

Rawai, Phuket –

Ratownicy z Naiharn patrolują teraz plażę Naiharn przez 24 godziny na dobę, ponieważ coraz więcej turystów odwiedza plażę.

Szef Naiharn Lifeguards, Hassanai Hiran, powiedział The Phuket Express: „Większość turystów odwiedzających plażę Naiharn to Rosjanie i Włosi. Lubią bawić się w wodę późnym popołudniem. Cieszą się oglądaniem pięknych krajobrazów i zachodu słońca wieczorem”.

„Zajmujemy się turystami na całej długości około jednego kilometra plaży Naiharn. Na plaży Naiharn na 9 obszarach jest w sumie 3 ratowników. Patrolujemy plażę 24 godziny na dobę”.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.