Trwa festiwal kulinarny „Roi Rim Lay” na plaży Surin w Thalang

Thalang –

Od 27 maja odbędzie się festiwal kulinarny „Roi Rim Lay”th na maj 29th, 2022 na plaży Surin w dzielnicy Thalang.

Organizacja Administracyjna Cherng Talay zaprasza ludzi do udziału w swoim drugim dorocznym festiwalu kulinarnym „Roi Rim Lay”, który odbywa się na plaży Surin w subdystrykcie Cherng Talay.

Wydarzenie obejmuje wiele rodzajów owoców morza i charakterystyczne dania kuchni Phuket ze słynnych lokalnych restauracji i hoteli w okolicy Cherng Talay.

Co wieczór odbywają się mini koncerty tajskich śpiewaków.

Wstęp jest bezpłatny.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.