50-letni mężczyzna aresztowany po włamaniu się do wielu mieszkań w Phuket, przyznaje się do winy

ZDJĘCIE: Speed ​​News Phuket

Phuket-

  50-letni mężczyzna został aresztowany w tym tygodniu po tym, jak włamał się do wielu pokoi i mieszkań w Phuket Town, zanim ukradł wiele przedmiotów.

Policja miasta Phuket otrzymała wiele doniesień od trzech ofiar, że podejrzany włamał się do ich pokoi w mieszkaniach w okolicy miasta Phuket w tym i zeszłym miesiącu. Podobno skradziono różne drogie rzeczy.

Policja odnalazła głównego podejrzanego na podstawie nagrań z monitoringu i zidentyfikowała go jako 50-letniego Boonrita Saetaew z Phang Nga. Wystawiono nakaz aresztowania Boonrita z oskarżeniami o kradzież w nocy.

Boonrit został aresztowany w Chalong na początku tego tygodnia i przyznał się do wszystkich zarzutów, planując przyznać się do winy, co zmniejsza potencjalną grzywnę i karę więzienia. Jednak policja miasta Phuket nie ujawniła szczegółów dotyczących skradzionych przedmiotów ani potencjalnej wartości.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.