Jeździec dostarczający jedzenie rzekomo kradnie torbę z gotówką od ochroniarza w Thalang, drugi niedawny incydent – ​​WIDEO

ZDJĘCIE: Zrzut ekranu z Newshawk Phuket

Thalang –

  Kierowca dostarczający jedzenie rzekomo ukradł torbę z gotówką 1,500 bahtów od ochroniarza na osiedlu mieszkaniowym w dzielnicy Thalang na początku tego tygodnia, drugi podobny incydent w tym tygodniu.

ZDJĘCIE: Zrzut ekranu z Newshawk Phuket

Najpierw nasza poprzednia historia:

Kierowca dostarczający jedzenie rzekomo wyrwał telefon komórkowy ochroniarzowi w college'u w dzielnicy Thalang na początku tego tygodnia.

Kolejny podobny incydent w tym tygodniu, z udziałem ochroniarza, który pracuje na osiedlu mieszkaniowym w dzielnicy Cherng Talay, a także poprosił prasę, aby nie została wymieniona, powiedział The Phuket Express: „Poszedłem do toalety, gdy podejrzany, który wydawał się być Jeździec dostarczający jedzenie ze skrzynką z jedzeniem na tylnym siedzeniu motocykla, zatrzymał się przy mojej budce ochroniarza.

ZDJĘCIE: Zrzut ekranu z Newshawk Phuket

„Wszedł do skrytki, zanim zabrał moją torbę, która miała 1,500 bahtów w gotówce i ważne dokumenty, zanim odjechał na swoim motocyklu”. Stwierdził strażnik.

ZDJĘCIE: Zrzut ekranu z Newshawk Phuket

„Złożyłem już raport na policję Cherng Talay”. Strażnik zakończył

Policja w Phuket poszukuje podejrzanego (podejrzanych), a materiał z kamery CCTV został udostępniony poniżej.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.