Kierowca motocykla został ranny po zderzeniu z minivanem na skrzyżowaniu Kathu

ZDJĘCIE: Wycieczka Nicky Phuket / Newshawk Phuket

Kathu, Phuket –

  Niezidentyfikowany kierowca doznał drobnych obrażeń po tym, jak podobno rozbił swój motocykl w minivana na skrzyżowaniu Kathu około południa (28 maja)th).

Ratownicy zostali powiadomieni o wypadku na skrzyżowaniu Kathu w dzielnicy Kathu. Przybyli na miejsce zdarzenia i znaleźli uszkodzony motocykl, który utknął pod minivanem na środku skrzyżowania.

Niezidentyfikowany kierowca motocykla odniósł jedynie drobne obrażenia. Kierowca minivana, którego nazwiska nie podano, czekał na miejscu zdarzenia na organy ścigania.

ZDJĘCIE: Wycieczka Nicky Phuket / Newshawk Phuket

Policja w Kathu sprawdza nagranie z kamer CCTV na skrzyżowaniu, aby znaleźć dokładną przyczynę wypadku w celu podjęcia dalszych działań prawnych.

ZDJĘCIE: Wycieczka Nicky Phuket / Newshawk Phuket

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu agencji informacyjnych w Tajlandii, a od trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się głównie w lokalnych wiadomościach dotyczących Phuket, Pattaya i Chonburi, z naciskiem na tłumaczenie z języka tajskiego na angielski i pośredniczenie między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów między tymi trzema.