Trwa „Kata Karon Food Festival” – PHOTO TOUR

Phuket -

  Od 27 maja odbywa się „Kata Karon Food Festival”th na maj 29th, 2022 w Nong Han Public Park lub Karon Park, w subdystrykcie Karon w Mueang Phuket District.

Festiwal oficjalnie rozpoczął się wczoraj wieczorem (27 maja)th). Otwarcia dokonał wicegubernator Phuket Pichet Panaphong.

Wicegubernator Pichet powiedział dla Phuket Express: „Pobudzamy gospodarkę Phuket na wyspie po tym, jak coraz więcej zagranicznych turystów odwiedza Phuket. Chcemy również wspierać lokalną gospodarkę również po kryzysie Covid-19.”

„Światła i dźwięki, tradycyjna i lokalna muzyka, pokazy kulturalne na scenach, zajęcia i mini-koncerty tajskich piosenkarzy w ciągu trzech dni są również zaplanowane” – dodał Pichet.

„Na wydarzeniu obecnych jest ponad 80 stoisk z jedzeniem, zwłaszcza świeżymi i czystymi owocami morza. Wejście jest za darmo." Pichet zakończył.

Tymczasem lokalni przedsiębiorcy powiedzieli, że podokręgi Kata i Karon w dystrykcie Mueang Phuket nie poprawiły się, tak jak inne obszary w Phuket, po zniesieniu wielu ograniczeń Covid -19.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.