Kierowca zginęła w wypadku drogowym po tym, jak jej ciężarówka wpadła do stawu w dzielnicy Kathu

Kathu, Phuket –

Kobieta-kierowca została znaleziona martwa po tym, jak jej ciężarówka wpadła do stawu w dzielnicy Kathu w Phuket, dziś rano, 29 maja.

Urzędnicy z komisariatu policji w Kathu i wolontariusze ratowni przybyli na miejsce zdarzenia na Phra Phu Ket Kaew Road około 6:20 rano. w niedzielę po zgłoszeniu wypadku samochodowego. Po przybyciu na miejsce znaleziono tonącą w stawie niebieską ciężarówkę, a kierowca podobno utknął w pojeździe.

Do podnoszenia tonącego pickupa z wody użyto dźwigu ratowniczego. Na siedzeniu kierowcy znaleziono ciało 53-letniego obywatela Tajlandii, którego później zidentyfikowano jako Chanpen Sombat. Ciało zostało później przeniesione do szpitala Vachira Phuket w celu przeprowadzenia autopsji.

Według pierwotnego dochodzenia Chanpen jechał z lotniska Phuket. Deszcz podobno właśnie ustał, gdy jechała nad stawem z dużą prędkością, podobno powodując utratę kontroli nad pojazdem, zanim podobno wpadł do wody, szacowanej na 2-3 metry głębokości.

Policja w Kathu będzie kontynuowała dochodzenie w celu zidentyfikowania przyczyny incydentu, sprawdzając pobliskie kamery CCTV i przesłuchując członków rodziny ofiary oraz miejscowych świadków.

-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=–=–=–=–==-

Potrzebujesz ubezpieczenia Covid-19 na następną podróż do Tajlandii? Kliknij tutaj.

Śledź nas na Facebook

Dołącz do nas na LINE, aby złamać alerty!

National News Writer w The Pattaya News od września 2020 r. do października 2022 r. Urodzona i wychowana w Bangkoku, Nop lubi opowiadać historie o swoim rodzinnym mieście słowami i obrazami. Jej doświadczenie edukacyjne w Stanach Zjednoczonych i pasja dziennikarska ukształtowały jej autentyczne zainteresowania społeczeństwem, polityką, edukacją, kulturą i sztuką.