Thai Covid-19 Center do usuwania codziennych raportów o infekcjach wykrytych za pośrednictwem samodzielnego administrowania ATK, począwszy od 1 czerwca

ZDJĘCIE: Centrum Covid-19

Krajowy –

Tajskie Ministerstwo Zdrowia Publicznego przygotowuje się do ponownego dostosowania liczby codziennych infekcji Covid-19 poprzez usuwanie pacjentów znalezionych za pomocą samodzielnego podawania ATK, począwszy od 1 czerwca.

Dr Sumani Watcharasin, asystent zastępcy rzecznika prasowego Center for Covid-19 Situation Administration (CCSA), stwierdziła podczas wywiadu dotyczącego systemu pulpitów nawigacyjnych Departamentu Kontroli Chorób, w którym nie podano wczoraj liczby przebadanych pacjentów z ATK , 28 maja, że ​​ponad 50 procent ostatnich przypadków jest bezobjawowych, więc od teraz raport zaczyna skupiać się na tych, którzy mają objawy i są leczeni w szpitalach.

„Raport Ministerstwa Zdrowia Publicznego został dostosowany, aby podawać tylko średnią dziennych infekcji w ciągu ostatnich dwóch tygodni, podczas gdy CCSA nadal podaje łączne liczby dzienne. Ale od 1 czerwca planujemy zgłaszać codziennie tylko pacjentów z objawami i tych, którzy są hospitalizowani” – powiedział dr Sumani.

Dodała również, że nowa forma raportów zostanie zaproponowana CCSA 30 maja na posiedzeniu Ministerstwa Zdrowia Publicznego przed korektą raportów w CCSA.

Zapisz się!
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce. Ma doświadczenie w HR i operacjach i od dekady pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od około dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie proszę kierować na e-mail [email chroniony] O nas: https://thephuketexpress.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thephuketexpress.com/contact-us/