35-letnia Rosjanka spada na śmierć z mieszkania w Patong, sprawa jest przedmiotem dochodzenia

FOTO: Fundacja Kusoldharm

Patong, Phuket –

35-letnia Rosjanka spadła z kondominium w Patong wczesnym rankiem (31 maja).

Policja Patong i ratownicy zostali powiadomieni o incydencie o 4:20 rano w kondominium na Phra Baramee Road w Patong, dystrykt Kathu.

Przybyli do kondominium, aby znaleźć ciało 35-letniej Rosjanki (Phuket Express wstrzymuje jej nazwisko do czasu powiadomienia ambasady i rodziny) leżące na ziemi w pobliżu drzewa. Jej prawa ręka trzymała trochę włosów.

Policja w Patong złożyła oświadczenie dla lokalnej prasy po przesłuchaniu kilku jej przyjaciół, którzy byli obecni w pokoju ofiary w momencie jej upadku.

Według oświadczenia ofiara i bliżej nieokreślona liczba znajomych pili alkohol w pokoju na ósmym piętrze. Drzwi balkonowe zostały otwarte z papierosami na tarasie. Na podłodze przy łóżku leżały dwa opakowania po prezerwatywach.

Jej ciało zostało przewiezione do miejscowego szpitala. Jednak przyczyna jej śmierci wciąż jest identyfikowana. Policja Patong kontynuuje dochodzenie w celu ustalenia, czy kobieta upadła w wyniku wypadku, samobójstwa lub morderstwa.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.