Ogień niszczy dom w Rassada, Phuket

Rassada, Phuket –

Pożar zniszczył dom w dzielnicy Rassada, Mueang Phuket wczoraj tuż przed południem (30 maja)th).

Strażacy z gminy Rassada zostali powiadomieni o pożarze około godziny 11:00 w domu przy ulicy Rassada Nusorn w gminie Rassada w subdystrykcie Rassada.

Strażacy przybyli na miejsce zdarzenia z czterema wozami strażackimi i stwierdzili, że ogień był mocno płonący czarnym dymem wydobywającym się z na wpół drewnianego, na wpół cementowego domu.

Kontrola ognia zajęła około 30 minut. Dom był całkowicie zniszczony, w tym motocykl. Na szczęście nie zgłoszono żadnych obrażeń.

42-letnia pani Napapat Boonsomjit powiedziała Phuket Express: „Jestem opiekunem domu. Zostaję tu tylko na noc. Kiedy wybuchł pożar, nie było mnie w domu. Zanim rano wyszedłem, upewniłem się już, że zgasiłem światła i odłączyłem wszystko. Większość przedmiotów w domu to sprzęt budowlany i niektóre urządzenia elektryczne”.

Całkowity koszt szkód nie został jeszcze określony, podczas gdy przyczyna pożaru jest badana.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu agencji informacyjnych w Tajlandii, a od trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się głównie w lokalnych wiadomościach dotyczących Phuket, Pattaya i Chonburi, z naciskiem na tłumaczenie z języka tajskiego na angielski i pośredniczenie między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów między tymi trzema.