Ogień niszczy dom w Rassada, Phuket

Rassada, Phuket –

Pożar zniszczył dom w dzielnicy Rassada, Mueang Phuket wczoraj tuż przed południem (30 maja)th).

Strażacy z gminy Rassada zostali powiadomieni o pożarze około godziny 11:00 w domu przy ulicy Rassada Nusorn w gminie Rassada w subdystrykcie Rassada.

Strażacy przybyli na miejsce zdarzenia z czterema wozami strażackimi i stwierdzili, że ogień był mocno płonący czarnym dymem wydobywającym się z na wpół drewnianego, na wpół cementowego domu.

Kontrola ognia zajęła około 30 minut. Dom był całkowicie zniszczony, w tym motocykl. Na szczęście nie zgłoszono żadnych obrażeń.

42-letnia pani Napapat Boonsomjit powiedziała Phuket Express: „Jestem opiekunem domu. Zostaję tu tylko na noc. Kiedy wybuchł pożar, nie było mnie w domu. Zanim rano wyszedłem, upewniłem się już, że zgasiłem światła i odłączyłem wszystko. Większość przedmiotów w domu to sprzęt budowlany i niektóre urządzenia elektryczne”.

Całkowity koszt szkód nie został jeszcze określony, podczas gdy przyczyna pożaru jest badana.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od czterech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.